Радовецький НВК

Про вплив комп’ютера на дитину
Mи живемо в час небувалого злету інформаційних технологій. Ми отримуємо інформацію завжди, коли читаємо книжки, слухаємо радіо, дивимось телевізор, спілкуємося між собою. Завдяки технічному прогресу виникли нові засоби комунікації, тобто засоби спілкування, а разом з ними – і нові цінності. Першим проривом у цьому напрямку стала книга, пізніше – періодичні друковані видання, потім – телеграф, радіо, телебачення і, нарешті, Інтернет. Сьогодні світ заполонили комп’ютери. Даний матеріал містить цікаву інформацію про комп’ютер, його позитивний та негативний вплив на людину і дитину, зокрема.

Захист дітей від інтернету
Інститут інноваційних технологій і змісту освіти презентує новостворений навчально-методичний посібник для загальноосвітніх навчальних закладів «Виховання культури користувача Інтернету. Безпека у всесвітній мережі» (авт. Кочарян А.Б., Гущина Н.І.), який висвітлює використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі, містить статистичні дані про використання молоддю мережі Інтернет. Окремим розділом подаються методичні рекомендації для вчителів з формування у дітей компетенцій грамотного використання Інтернет-ресурсів.

Протягом останнього року 96% школярів опанували Internet
В Україні 96% дітей віком від 10 до 17 років користуються Інтернетом, але більше половини не знають про те, яка небезпека чекає на них в мережі

Основні правила безпеки в Інтернеті для дітей
За даними дослідження ЮНЕСКО, 96% українських дітей віком 10-17 років користуються Інтернетом...

Комп’ютери: чому не варто рано знайомити з ними дітей

Майбутнє сучасних дітей неможливо уявити без комп’ютерів. Водночас, як показують новітні дослідження, комп’ютери погіршують результати навчання школярів. Як знайти золоту середину?